Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik idén emelt töriznek, hol...

Akik idén emelt töriznek, hol tartanak az ismétléssel, mit csinálnak most? Esszék, feladatok stb

Figyelt kérdés

2018. ápr. 8. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Hetente egyszer járok különórára, a reformkornál tartok. Ott általában részletesen beszélgetünk a témáról, egy-két feladatot szoktam csinálni mellé. Megvettem a 12 próbaérettségis könyvet, itthon azt csinálgatom, de el szeretném kezdeni újra átnézni a témákat, másnem videókon keresztül (Zanza tv). Órán a középszintű anyag írásbelis részét átvettük már, lassan befejezzük a szóbelin várható témakörök ismétlését is. Viszont úgy érzem, alig tudok valamit. 😅

Te hogy állsz kérdező?

2018. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*10 próbaérettségi
2018. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon rosszul állok. Jó voltam töriből mindig, tanultam is, de most semmi. Nem marad meg semmi, össze vissza megyek az anyagba, ismerősek a dolgok de semmit nem tudok pontosan, borzalmasan félek.
2018. ápr. 12. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, alig jut rá időm a többi tantárgy mellett, de most igyekszem majd minél többet foglalkozni vele.
2018. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es hova szeretnel menni?
2018. ápr. 13. 05:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Gazdálkodási és menedzsment (tudom tömegszak és sokan leszólják, de szerintem illene hozzám és érdekel is) és Budapest a cél, szóval a pontok miatt nagyon kellene a jó százalék. 😏

És te?

2018. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem állok túl jól. Elég jó és szigorú tanárnál végig ötös voltam, de kb. semmi sem maradt meg. Ismétléssel sem állok jól, kb. a felét vettem át a követelményeknek, ráadásul készülnöm kell közben az emelt angol érettségire is.
2018. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hasonloan el vagyok maradva elegge.. hajra
2018. ápr. 16. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!