Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy tárgyat két tanárhoz...

Ha egy tárgyat két tanárhoz vettem fel, akkor mi a teendő? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval ne nézzetek butának légyszi, egyszerűen elnéztem valamit a tanegységlistában, és mivel a tárgy két különböző néven fut, ezért felvettem mindkettőt. Csak most vettem ezt észre. Úgy alakult, hogy ezeken az előadásokon nem tudtam ott lenni, szóval nem tűnt fel, hogy ugyanarról van szó. Az a helyzet, hogy mindkét vizsgára jelentkeztem, amiből az egykken túl vagyok, de sajnos nem mentem át, és az a kérdésem, hogyha ezt nem javítom ki, viszont a másik vizsgám átmegyek, akkor meglesz ez a tárgyam és a másik az csak a kredittúlfutásba fog beleszámítani?

Most nagyon hülyén érzem magam, szóval légyszi ne piszkáljatok.


2019. jan. 13. 17:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!