Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sulivaltas elott vagyok, ti...

Sulivaltas elott vagyok, ti mit csinalnatok, hogyan dontenetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most tizedikes vagyok budapesten egy iskolaban de a tanarok es az iskola szinvonala miatt nagyon elszeretnek menni, de nagyon felek hogy a masik iskolaban se lesz jobb a helyzet es megfogom banni hogy atmentem es akkor mar nincs visszaut, ezert nagyon hezitalok. A mostani iskolamba azert szeretnek tovabb jarni mert budapesten van es ugye eleg sok lehetoseg van itt. A barataimat se szeretnem elhagyni az iskolabol mert nagyon hianyoznanak. Egy fiu nagyon bejon aki nem pesti de csak itt tudunk talalkozni mert nagyon messzirol jar be, es jovore lenne kollegiumos es jarna ide egyetemre, de mivel nem bp-n lakok eleg nehez lenne igy talalkozgatni ha sulit valtanek egy 2 oranyival messzebb levo suliba. A masik iskolaba meg azert szeretnek jarni mert elvileg a kozosseg is jobb es a tanarok meg a suli szinvonala is es hat szeretnem ha jol megtudnam irni az erettsegim. A heten megyek vizsgazni de nem tudom mit tegyek🤦‍♀️ ti melyiket valasztanatok a helyemben?

2019. jan. 13. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ugyanebben a cipőben járunk a fiammal. Igaz ő csak 0-kos most de a 9.et már nem szeretném ha ebbe a gimibe járná.Inkorrekt, lelkileg zsaroló tanárok,a szülők mellett nem kiálló vezetőség.Förtelmes az egész csak kapkodom a fejem hova kerültünk?

Nézd úgy gondolom rossz tanár mindenhol van,de vannak fokozatok. A barátokkal tudod tartani a kapcsolatot ha ők is akarják.Veszíteni valód nem sok van. Sztem 1 próbát megér a dolog. Sok sikert! Drukkolok neked!

2019. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom szepen!:)
2019. jan. 14. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!