Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen csak akkor lehet...

Egyetemen csak akkor lehet átkerülni támogatotra ha egy támogatott hallgató átkerül költségtérítésesre és ezáltal lesz üres hely a támogatotton?

Figyelt kérdés

De csak akkor kerül át valaki,hogyha a kreditei 50%-át nem csinálja meg?

És ha minden hallgató megcsinálja azt a bizonyos 50%-ot akkor senki nem kerül át költségesre és nem kerül át a költséges támogatottra hiába jobb az eredménye mint a támogatott hallgatónak.


2010. jún. 29. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egyeteme válogatja, egyébként olyan nincs, hogy mindenki megcsinálja a 30 kredited egy év alatt, legalábbis nálunk TTIK-n nincs. Azonfelül ha Te költséges vagy, honnan tudod, hogy nincs nálad jobb a költségesek között?
2010. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is TTIK-s vagyok, 29 kredittel remélem nem tesznek át költségesre, mérnök infón azt hiszem 8kredit alatt lesz vki költséges.

Az, hogy valakit költségesről áttesznek-e államira, függ a kreditek számától és a jegyektől. érdemes a TO-n vagy esetleg a HÖK-ön megkérdezni hogy hogy lehet kérvényezni , hogy áttegyenek államira, mert nem minden esetben tájékoztatnak sajnos.

2010. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem biztos hogy érthetően fogalmaztam: szóval ha esetleg esélyes vagy arra, hogy költségesről államira kerülj, lehet h nem kapsz értesítést..szeretik kiszedni a pénzt az ember zsebéből:$
2010. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30 kredit alatt mindenkinek az a minimum, hogy költséges lesz, de valahol ki is rúghatják...
2010. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Nekem azt mondták,hogy nem kell semmilyen kérvényt írni mert rangsorolnak.

2010. jún. 30. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!