Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti ezeket a gimiket milyen...

Ti ezeket a gimiket milyen sorrendbe tennétek? Lent

Figyelt kérdés

Első a Karinthy Frigyes (BP) kéttan lesz (5év), második ugyanott az emelt angol (4 év).

Ezek után még megjelölöm a következőket:


Madách Imre francia-angol (5 év)

Veres Pálné angol-francia (5 év)

Kölcsey angol-olasz (azt hiszem ez is 5 év)

Szent László emelt angol (4 év)

Szent László olasz kéttan (5 év)



Az ötévesek nekem jobban tetszenek. A legszimpatikusabb a Kölcsey és a László, de ha logikusan gondolkodunk, akkor a Veres Pálnét és a Madáchot érdemesebb előbbre írni, mert oda nehezebb bejutni (vagy tévedek?).


Szerintetek milyen sorrend lenne a legmegfelelőbb? Elég nehéz döntés ez...


Amiket írtam eddig felvételi lapokat, a legtöbb az 29 pontos matek és 48 pontos magyar, a legrosszabb pedig 12 pontos matek és 48 pontos magyar. Mindenből ötös vagyok, kivéve fizika a négyes, illetve hetedik év végén négyes lett a matek és a fizika.


Köszönöm előre is, ha valaki segít!



2019. jan. 14. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,

azt írd előre, ami legjobban tetszik. Ha az 5 évesek tetszenek inkább, akkor azokat rakd előrébb. Pl. ha a Kölcseybe vagy a Lászlóba mennél inkább, akkor ne a Veres Pálnét és a Madáchot tedd előrébb, mert ha oda felvesznek és mondjuk a Kölcseyibe is - mivel a Kölcseyt hátrébb soroltad - automatikusan a Veresbe vesznek fel, mivel azt előrébb tetted. Ilyen jegyekkel és jó központival bárhová bekerülhetsz! Sok sikert szombaton!

2019. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos nagyon elrontottam a matekot. 10-15 pont körül lesz, de az is lehet, hogy 20. A magyar remélhetőleg 40 felett. Ennyivel hova vehetnének fel?
2019. jan. 19. 14:17
 3/7 anonim válasza:

Szia

Karinthyt rakd az utolsóba

Csak akkor van esélyed jó tanulónak lenni ha közben semmi mást nem csinálsz csak tanulsz 4 vagy 5 éven keresztül

A tanárok nagy része idióta, aki a saját tantágyát se tudja

De ha azt tervezed hogy semmi szociálisat nem csinálsz a következő 5 évben és akarod hogy megalázzanak akkor jelentkezz nyugodtan


Bocs, csak gondoltam jól jönne belsős infó, ha már ezt jelölöd meg elsőnek. Mikor én jelentkeztem senki se figyelmeztetett és most ott tartok hogy a stressztől aludni se tudok esténkent

2019. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
55-60 pontos központival sok esélyes nincs ezekbe a gimikbe idén nem volt könnyű elvileg de a remény hal meg utoljára
2019. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az alábbiak közül szerintem a Kölcseybe be fognak hívni szóbelire, és talán a Madáchba is!:)
2019. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


76 pontom lett, ennek nagyon-nagyon örülök!! Ennyivel behívnak akár a Karinthyba is?

2019. jan. 26. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy!!:)) Nekem 67-re sikerült:/ Szerintem behívnak, mivel most lentebb lesznek a ponthatárok!
2019. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!