Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Titeket is csesztetnek, hogy...

Titeket is csesztetnek, hogy mikor végzel az egyetemen?

Figyelt kérdés

Csúszok, plusz még vizsgák is vannak.... Most ezt hogyan mondjam meg...


Utána meg megy, hogy "na hol dolgozol, mikor lesz már férjed, gyereked"...


2019. jan. 17. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem a szülők folyamatosan, pedig (nekem) elég nehéz így is az egyetem, rengeteg időt elvisz a sok tanulás és gyakorlás, házik megírása stb... Kezdetben nem zavarta őket, de egyre türelmetlenebbek, mintha én dönteném el, hogy mikor végzek a suliban. Dolgozni szinte semmi időm, főleg nem komolyabb munkaidőben. Most végeztem az 5.félévvel, hirtelen kitalálták, hogy oké akkor fizess mindent magadnak, ha kell menj hétvégén dolgozni. Ezzel az a baj, hogy mivel hétköznap minden nap órám lesz, csak hétvégén tudok majd érdemlegesen tanulni és házit irni, tehát akkor engedjem el az egyetemet hogy dolgozzak? Akkor meg sose végzek...

Igazából ez az egyetem ilyen...elkezded, kb. 4 év, addig nem nagyon tudsz mást csinálni ha csak nem vagy egy zseni aki mindent 1 óra alatt megtanul:(

2019. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemcsak a szüleim, hanem minden ismerős...
2019. jan. 17. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából annyit tehetsz, hogy elmagyarázod nekik, hogy az egyetem nem úgy van, hogy bemész és a szép arcodra kapsz egy diplomát, hanem végig kell tolni a féléveket, rengeteget tanulni, magolni, aztán jönnek a szivatós direkt megbuktatós tanárok... Meg egyébként is mindenkinek máshogy megy a dolog, van aki mindent megtanul elsőre, van aki nem. Van, aki penge matekból, de béna pl. jogból, vagy fordítva. Meg inkább segíthetnének és támogathatnának ahelyett, hogy szivatnak. Örüljenek, hogy ilyen komolyan veszed, nem hagyod ott hanem igenis komoly végzettséget akarsz
2019. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!