Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen érvekkel lehet alàtamas...

Milyen érvekkel lehet alàtamasztani hogy a villám többször is belecsaphat egy helyre?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen érvekkel lehet alátámasztani de nagyon fontos lenne

2019. jan. 17. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy toronyház tetején van villámhárító. Ha csak egyszer csapna bele a villám, akkor a villámcsapás után le lehetne bontani mert" csak egyszer csap be egy helyre."

Többször is belecsaphat a villám.

2019. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdést. Ugyanazokkal az érvekkel, mint mondjuk azt, hogy minden bizonnyal már többször is ejtettél le valamit a kezedből. A korábbi esemény nem befolyásolja a későbbi valószínűségét, de főleg nem csökkenti 0-ra.
2019. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt kaptam hàzi feladatnak hogy irjak egy oldalt hogy milyen érvekkel lehet alátámasztani
2019. jan. 17. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!