Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » [KÉP] Többször is észrevettem,...

[KÉP] Többször is észrevettem, hogy ha villámlik, akkor szinte mindig Budapesten a legjobban! Mi köze van a nagyvárosnak hozzá? Odavonzza valahogy a vihart?

Figyelt kérdés

Nyilván nem azért mutatja úgy az időkép ott a legjobban, mert ott van a legtöbb ilyen "adóvevő" elhelyezve, mert a Felhőkép nem így működik, de hátha van valami megmagyarázható oka neki! Itt a link a képről!


[link]



2014. máj. 11. 19:09
 1/6 Tengor ***** válasza:
51%

Lehet, hogy vonzza a villámokat. Én azt vettem észre, hogy a Pestieknek olyan nagy repülők járnak. Nálunk minden repülő olyan pici, bezzeg Pesten egész nagyok!

Ilyen ez a protekció...

2014. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Olyan is van,hogy felfelé megy a villám olyan nagy az elektromos kisülés,ezt lassított felvétellel bizonyították.
2014. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Ezen iromány szerint:

[link]

éppenséggel nem Budapest a leginkább villámok által sújtott terület.

2014. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor ez is mi ????

Két képet is lementettem azóta, nyilván én vagyok a hülye..

[link]

[link]

2014. aug. 6. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:

"Akkor ez is mi ???? "

Ezek egy-egy időpillanatban készült "felhő" képek, nem a villámlás nagy időintervallumon értelmezett helybeli gyakoriságát mutatják.

2014. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
így értem már, köszönöm !!!
2014. aug. 6. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!