Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi kölcsey vélemények?

Nyíregyházi kölcsey vélemények?

Figyelt kérdés
A kölcseybe szeretnék menni német kezdő tagozatra. Hallottam már hideget meleget róla. Vannak ismerőseim akik nagyon szeretik és vannak olyanok is akik utálják. Nektek mi a véleményetek róla.(leheteőlek kölcseyis tanulók válaszát várom)

2019. jan. 17. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Erős suli, sokat lehet (kell) tanulni, van lehetőség versenyeken indulni, külföldre menni kirándulni, ott nyelvet gyakorolni, nyelvtagozaton elvárás a minimum egy nyelvvizsga érettségiig.


A tanárok vegyesek, nekem nem annyira jöttek be, mint a másik suliban, ahová átmentem. Szeretem a lelkes tanárokat, akik törődnek is a diákokkal, nem csak leadják a leckét.


Elit giminek számít, többnyire jómódú családból származó diákokat láttam ott, ezért sem éreztem jól magam, mert kilógtam a sorból.


Bennem félelem volt sok tanár óráján dogák, felelések előtt, nem úgy, mint a másik sulimban. Lehet barátságos légkört is teremteni és úgy tanulni, de lehet szigorúan a tananyagra figyelni is. A Kölcseyre az utóbbi jellemzőbb.


De lehet, hogy ami nekem nem jött be, az neked tetszeni fog.

2019. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!