Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi ponthatárok hogy...

Orvosi ponthatárok hogy változnak szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek idén az orvosira a ponthatárok nőni vagy csökkenni fognak? Az emelt biológia érettségi nagyon nehéz volt, és tudtommal a %os átlag is nagyon alacsony. A többi tantárgyat is nehéznek tartották ebben az évben.
2010. jún. 29. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:

A középszintűt is nehéznek tartották idén?


Egyébként szerintem 10 essel lejjebb fog menni a ponthatár! Orvosira készülsz? :)

2010. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, és a közép bioszra is azt modnták h nehezebb volt idén. Remélem tényleg csökken, nekem 2 pont csökkenés kéne a legelső egyetemre amit jelöltem. :S
2010. jún. 29. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Tíz pontot szerintem tuti nem esik (bár persze ezt nehéz megjósolni), pár pontra van esély. Mondjuk azt is kalkuláld bele, hogy lehet, hogy a biosz nehezebb volt, de a fizika emelt könnyebb, és többen is jelentkeztek... Persze közben meg nő a keretszám tudtommal, szóval nagyon nehéz megmondani. Mindenesetre hajrá :)
2010. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát jó kérdés, de 10 pontot nem fog csökkenni szerintem az tuti:D

Én amúgy inkább emelkedést, vagy stagnálást jósolok.


Egyrészt:

- Nincs hivatalos statisztika az érettségikről, mindenki csak hallotta, hogy rosszabb az átlag...

Emlékszem, tavaly ugyanezt mondta mindenki, aztán mikor kiderültek a hivatalos statisztikák, mindenki meglepődött...:D

- A keretszámokat elvileg eü területen növelték, de én ezt valahogy nem látom:D Idén sem fognak több embert felvenni:) Tavaly szerintem ugyanennyi volt a keretszám.

- Több a jelentkező

- Ha még az átlag rosszabb is, nem vszínű, hogy azok "húzzák le", akik orvosira készülnek:)


Én személy szerint +1-3 pontot jósolok minden orvosira, aztán vagy igazam lesz, vagy nem:)

2010. jún. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sztm nem fog csökkenni az orvosin... és remélem nem is emelkedik sokat. Nekem 443 pontom van, remélem elég lesz :S
2010. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hivatalos statisztika nincs, de biosz faktos tanárom azt mondta az írásbelik után, hogy 10%-kal rosszabb az átlag mifelénk, sőt a megyében nem lett 90% fölött (pedig nem vagyunk azért hülyegyerekek, egy OKTV helyezett csajnak lett 90). Ez pedig csak meglátszik azért :)
2010. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nálunk hasonló. Megyében az átlag 60% alatt van, és 2 embernek lett 91% és ez a legmagasabb.
2010. jún. 30. 19:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerinted annyit nem fog esni, a közép kémia nem volt nehéz.
2010. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vki árulja már el, hol találja ezeket a statisztikákat. Mert az, hogy "azt hallottam" nekem nem túl meggyőző.
2010. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
biosz tanárainktol akik ugyebár érettségiztetnek, és látják az eredményeket.
2010. júl. 2. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!