Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap felvételi. Úristen,...

Holnap felvételi. Úristen, rosszul vagyok már a gondolattól is? Más hogy van ezzel?

Figyelt kérdés

2019. jan. 18. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ideges ilyenkor, de próbálj meg nyugodni, hogy legjobb tudásod szerint szerepelj.

Mindenki más , nálam bevált ha régi teszteket átnéztem még egyszer, vagy még csináltam egyet.Van aki viszont ideges lesz tőle és inkább olvas valamit , hogy megnyugodjon. Kinek mi.

2019. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ne aggodj en is izgulok 😬 remelem jol fog sikerulni
2019. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

en tavaly irtam, en is rendesen kivoltam azon a reggel, raadasul egeszsegugyi problemaim is voltak..

de pozitivan alltam hozza. ugy voltam vele, ez csak egy dolgozat, meg talan konnyebb is. es tenyleg. jozan paraszti esszel is konnyen megy 😉 azt tanacsolom, hogy szepen irj, olvashatoan es egyel elotte szolocukrot es csokit (persze, ne tomd tele magad). valamint legyen nalad plusz toll, nekem pont kifogyott akkor xd

sok sikert es ne izgulj! 😉

2019. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél?
2019. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A debreceni Koasuth Gimibe. Elég erős..
2019. jan. 19. 19:33
 6/7 A kérdező kommentje:
A debreceni Kossuth Gimibe. Elég erős..
2019. jan. 19. 19:33
 7/7 anonim válasza:
hogy sikerült ?
2019. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!