Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valaki aki Pesten a Raoul...

Van valaki aki Pesten a Raoul Wallenberg szakgimibe egészségügyre jelentkezik 2019-ben? Vagy van aki oda járt és mesélne a szakról?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Áááááááá, senki se jelentkezik oda, nem is indul a szak idén...

De ha te még csak most készülsz szakgimibe, akkor nem is vagy még 16 éves, márpedig:

"Weboldalunkra 16. életévét be nem töltött személy nem regisztrálhat. A regisztráció során felhasználó nyilatkozik és szavatol, hogy 16. életévét betöltötte."

2019. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy 16 éven aluli vagyok? Senki. És ha megbuktam? Légyszi ne ez legyen már a legnagyobb probléma.. Csak segítséget kértem.
2019. jan. 19. 20:46
 3/6 anonim válasza:
A szakmai tárgyakat nagyon kell tanulni, gondolok itt anatómiára és a latin nyelvre. Ezeket nem elég bemagolni, tudni is kell mert ha elakadsz pl. az anatómiánál és nem tanulod rendszeresen, akkor utána nem lesz könnyű dolgod. Viszont kevés normális tanár van,a legtöbbjük alkalmatlan a pályára. Amúgy elég gyenge iskola..
2019. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ki van "normális"

tanár ?

2019. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#4 minden tanar normalis, nemtudtad? 😌
2019. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idézőjelben normális? Az milyen?
2019. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!