Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mosonmagyaróvár osztatlan...

Mosonmagyaróvár osztatlan agrármérnök képzésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van valaki aki 2018.szeptemberétől erre a szakra szeretne járni? Ilettve ha van aki már ezen a szakon tanul , mi a véleménye? Tényleg jó az oktatás és a családias hangulat? Minden vélemény érdekelne! 18/L

#Mosonmagyaróvár #agrár szak #jelentkezik valaki? #2018 szeptember
2018. febr. 21. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Van olyan családi, rokoni vállalkozás ami munkát biztosítana neked, ha elvégzed? Nemleges válasz esetén azonnal felejtsd el. Én már szinte minden voltam agrármérnökként, leginkább trágya helyeken, hogy szakmai kifejezést is használjak... 45F
2018. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen van, ezzel foglalkozik a családom. De nem èrtem miért nem tudott/akart (?) A szakmájában dolgozni? Hatalmas munkaerő hiány van az egész országban az agrár területen is. Nem lehet normális, önálló, felelősségteljes embert találni.
2018. febr. 23. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
A temérdek sok agrármérnöki munkalehetőséget én még most sem látom. Nem feltétlenül kell bedőlni a híreszteléseknek. Agitáló embereket keresnek és protekcióval betölthető alulfizetett hivatalnoki állások vannak. Én nettó 150-200-ért nem csinálok majmot magamból, akkor inkább elmegyek egy gyárba századik rugós alátétnek. Évekkel ezelőtt területi képviselője voltam egy osztrák tulajdonú cégnek . A cégautón és telefonon kívül még annyit sem kerestem, mint a szomszédos összeszerelő üzemben egy 10 fős melós csoportvezető. Akkor váltottam. Akkor semmilyen agrár munkalehetőség nem volt. A volt kollégáimtól tudom, hogy 100-an jelentkeztek a helyemre, pedig a volt cégemnek elég rossz híre volt, még az ügyvezető is lelépett pár hónappal utánam...
2018. febr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Eszméletlen jó az egyetem, mindenki ismer mindenkit, jó a hangulat.

Csak ajánlani tudom!

2018. márc. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!