Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Debreceni...

Mi a véleményetek a Debreceni gimnáziumokról?

Figyelt kérdés
Most felvételiztem, és nem tudom, hogy melyik iskolába menjek. Humán szakra szeretnék menni vagy a Kossuthba, vagy a TÁGba. De más iskola is szóba jöhet. (Fazekas, Ady, Refi, Bethlen stb...) Szóval ti mit ajánlanátok? Melyiket gondoljátok jó sulinak? Mi a véleményetek? Kérlek titeket, hogy próbáljátok kissé részletesebben kifejteni.

2019. jan. 20. 15:53
 1/1 anonim válasza:
Kossuth. Nekem legalábbis ez tűnik a legszimbibbnek, tekintve hogy erős és minőségi az oktatás, és gyerekközpontú, mármint jó a közssség. Én ide jelentkeztem, rengeteg ismerősöm jár ide, és imádják. Nincsen tele idiótákkal, mert aki hülye,mármint bunkó és társai azt nem veszik fel. Sokan mondják, hogy sznob suli, de csak azok, akik nem oda járnak. Mindenképp ajánlom, én a humánra megyek itt😊😊
2019. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!