Megéri fellebbezni?

Figyelt kérdés
Igazából most írtam felvételit, de nagyon nagyon nehéz volt-matek, magyar, mindegyik-és tudom, hogy nem lesz 60 pont felett..A III. kerületi Kőrösi Csoma Sándor kéttannyelvű Gimnáziumba szeretnék jelentkezni-mindegyik tagozatot megjelöltem-de ahhoz minimum 70 pontis felvételi kellett volna. Ha majd fellebbezünk azzal az indokkal, ha a Kőrösin múlik a jövőm, milyen céljaim vannak ésatöbbi, akkor az megéri? Felvennének? Mellékesen, az iskola amibe járok szintén Baptista és ismeri egymást a két suli.. Hátha van egy kis befolyás.. Kitűnő tanuló vagyok, a vitt jegyeimmel-és az egész nyolc évemmel-nincsen gond, az pipa. Várjak még, s nyugodtan szóbelizzek le? Az még növelné az esélyem? SOS valaki segítsen:(

2019. jan. 20. 19:25
1 2
 11/12 anonim válasza:
Bocsi a helyesirasi hibakert, faradt vagyok
2019. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Tyűha!:o

Hallottam már én is rosszakat róla, de nem tudom. Voltam iskolalátogatáson és az igaz, hogy borzalmasan lepukkant hely, de ezt kompenzálja az, hogy iszonyat sok lehetőséget kínál. Az a baj, hogy alapból a legtöbb ember olyan-csak így átlagba mondom-, hogy ha valakitől valami rosszat hall egy adott dologról, addig nem hisz neki, amíg a saját bőrén nem tapasztalja!!:( Nem cáfolom, lehet, hogy úgy van, ahogy mondod ettől függetlenül:)

2019. febr. 20. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!