Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diplomaosztón csinálnak...

Diplomaosztón csinálnak képeket, ezzel le lehet bukni, vagy senki sem nézegeti azt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy anyámék kollégáinak, meg mindenkinek bemondtam, hogy most végzek... Nen volt más választásom, tényleg, semmi.


Az utolsó félévemet meg levelezőn akartam befejezni... Úgy, hogy csak a szüleim tudnak róla, aztán rájöttem, hogy ezzel le fogok bukni...


Annyi volt, hogy idén végzel, mondom igen, csak hogy leszálljanak rólam.


2019. jan. 21. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
és mi lesz a bizonyítvánnyal amit adnának? jó nagy hülye vagy te..
2019. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bizonyítványt remélhetőleg megkapom júniusban, ugyanígy maradhatok a munkahelyemen, csak akkor nyilván diplomás állásban...


Mert és be kell oda mennem megmutatni nekik, vagy pózolni Facebookon? Amúgy egy csomóan el sem mennek rá... Én is azt tenném.


Egy embernek mondtam, az meg végig mondta, hogy igen, most végez. Belekeveredtem ebbe, de nem tudod milyen mikor a szomszéd, a volt általános iskolai tanáraim ezzel vannak elfoglalava, pedig 24 éves felnőtt vagyok, hagyjanak engem ezek békén.

2019. jan. 21. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Senki nem fog ezután nyomozni. Különben is, ha egy félévet csúszol, akkor is lényegében "idén" végzel, majdnem benne leszel a naptári évben:D
2019. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!