Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanári fizetések 17-09-01-től...

Tanári fizetések 17-09-01-től nem nőttek elvileg? Senki se kapott egy petákkal se többet nálunk

Figyelt kérdés

Nem arról volt szó hogy a tanári fizetések 17-09-01-el nőnek? Megjött a szeptemberi fizu ma és senkinek egy petákkal se több. Vagyunk itt kb 20an tanárok van itt idősebb van itt majdnem pályakezdő van itt részállású főállású és senkinek egy petákkal se több?

Valami ötlet miért nem?

Nem klik-es iskola de hát tanárok vagyunk tanári végzettséggel szerződéssel bértáblával.

Nekünk miért nem lett több?


2017. okt. 6. 14:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem klik-es iskola"

.

Ezért. Ilyen helyesírással hogy lehetsz tanár?

2017. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A szeptemberi emelés a szeptember hóra járó bérre vonatkozik, amit októberben fogtok megkapni.
2017. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Valószínűleg alapítványi vagy egyházi suliban lehetsz tanár. Ott nem teljesen azok a szabályok érvényesek, mint az állami iskolákban. A miértekre most nem válaszolnék.

Javaslom érdeklődj a munkahelyeden a titkárságon.


Én állami suliban tanítok. Nekem 4-én utalták a fizetésem és nettó 6 ezerrel lett több.

2017. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"A szeptemberi emelés a szeptember hóra járó bérre vonatkozik, amit októberben fogtok megkapni."



LOL!!!

és miért tán nem október 6. van?????


LOL és nem a szeptemberit kaptuk tán meg???

Te egy troll vagy???

2017. okt. 6. 16:38
 5/20 A kérdező kommentje:

"Megjött a szeptemberi fizu "



A kérdésemben is benne van....

2017. okt. 6. 16:39
 6/20 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, eltévedtem egy hónappal, bocsi.
2017. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Javaslom érdeklődj a munkahelyeden a titkárságon. "


Senki se tud semmit mindenki a kezét tárogatja hát ez van nem is tudom majd megkérdezzük.... de én sejtem hol az a többletpénz.

Meert az meg biztos hogy az iskola NÖVELT bértömeget kapott az államtól szeptemberre.... csak mire a bértömeg kiosztódott a növelt rész valahova elvándorolt. És én azt is sejtem hova.

2017. okt. 6. 17:23
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

tanár létedre elég tenyérbemászó a stílusod, remélem, nem magyart tanítasz a gyermekeknek.


a kérdésedre a válasz: a nem állami iskolákra más szabályok vonatkoznak, valószínű, hogy az iskola vezetőségénél van a pénz. ezt mi, innen, a gyakorikérdésekről nem tudhatjuk, kérdezz rá a vezetőségnél/iskolai titkárságon, ott biztos, hogy jobb választ kapsz, mint amit mi adhatunk.

(anyukám alapítványi iskolában dolgozott, és neki is nőtt a fizetése a fizetésemelésekkel, bár az alapítványi iskola ritka mocsok volt, az igazgató és a köre állandóan nyelte a pénzt.)

2017. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"az igazgató és a köre állandóan nyelte a pénzt"


Na hát nálunk sincs más... csak ott úgy nyelték hogy jut is marad is itt meg úgy nyelik hogy jut... nekik... marad semmi.

2017. okt. 6. 17:53
 10/20 A kérdező kommentje:

" bár az alapítványi iskola ritka mocsok "


Az összes az. Egy fejőstehén amit a vezetőség és rokoni köre ferj, mindent kilop és közben tán még oktatás is folyik úgy ahogy.

2017. okt. 6. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!