Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem tudok tárgyakat...

Miért nem tudok tárgyakat felvenni a Neptunban?

Figyelt kérdés

Fel bírtam venni az összes előadást egy kivételével, de gyakokból csak egyet engedett. Ezt írja:

"Tárgyfelvétel nem sikerült!


Végső tárgykövetelmény nem teljesült


A kurzusfelvétel nem sikerült, mert nem sikerült a tárgyfelvétel."

Egy tárgyam nem sikerült csak, meg egyből még most megyek vizsgázni, de egyik sem előkövetelmény azokhoz, amiket fel akarok venni, meg akkor gondolom az előadást sem engedné felvenni.

Vagy ez normális és másnál is így van és majd megjavul, vagy be kell menni megkérdezni?

Remélem érthető, bocsánat, ha összeszedetlen, de tiszta ideg vagyok már.


2019. jan. 23. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy gyakokból csak egyet engedett? Ha egy tárgyhoz több gyakorlati kurzus van meghirdetve, akkor értelemszerűen csak az egyiket kell felvenned, amelyik passzol az órarendedbe (vagy amelyiknél szimpatikusabb az oktató).
2019. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy csak egy tárgyhoz tudtam felvenni gyakot, tehát összesen egy darab gyakot sikerült felvennem, a többi tárgyhoz csak az előadást sikerült, illetve egynél még az előadást sem.
2019. jan. 23. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!