Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyit puskáztál, csaltál,...

Mennyit puskáztál, csaltál, stb. egyetemen?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Semennyit. Nem vagyok hülye, hogy megkockáztassam az elégtelent. Mindig felkészültem úgy, ahogy tudtam.
2019. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jóformán alig puskáztam, de azért előfordult persze, hogy egy-két képletet felírtam a tenyeremre vagy egy kis papírkára. De többnyire inkább igyekeztem tanulni.
2019. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

ne hallgass a sötét oldalra!


puskázz amennyit bírsz, ahogy csak bírsz! a karriered függ rajta...


az erő legyen veled!

2019. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Aki végigpuskázza az egyetemet, az nem tanul semmit. Nem éri meg, sokkal többet veszíthetsz, mint amennyit nyersz vele.
2019. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Én utoljára általános iskolában puskáztam. Utána már nem foglalkoztam ilyenekkel. Egyrészt nem éri meg, mert ha lebukok, akkor az nagyobb veszteség. Másrészt pedig mindig igyekszem tanulni, készülni és akkor nagy baj már nem lehet.
2019. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Nincs értelme puskázni.
2019. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Még egyszer sem puskáztam. Lehet kicsit gyáva vagyok, de nem merem megkockáztatni a lebukást.
2019. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

néha mikor nagyon nem tudtam semmit vagy nagyon tölteléktárgyról volt szó

gimiben sokat puskáztam itt már nem merek annyira nagyobb a veszteség ha lebukok

2019. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Harmadéves vagyok, humán szakon van pár tölteléktárgy amin szerintem nem gond ha valaki puskázik... én is szoktam. De ami tényleg fontos, ott muszáj tanulni. Egy mérnök ne puskázzon, főleg egy építész vagy egy orvos. De ilyen történelmi dolgoknál szerintem abszolút nem probléma.
2019. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!