Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik a tapasztalatok, mennyire...

Mik a tapasztalatok, mennyire nehéz mentesülni az egyetemi tandíj visszafizetése alól egészségügyi okok miatt?

Figyelt kérdés
Műtöttek vizsgaidőszak alatt, majd' fél belem kivették, utána a hemoglobinom kb egy évig 80 alatt volt, a vasam 2, napi 7+ széklet, fájdalmak, hányinger, étvágytalanság, alultápláltság, láz, mivel a betegség (Crohn) a műtét után pár hónapra visszajött. Nem hagytam ott az egyetemet, csak másfél évet szüneteltem.

#egyetem #betegség #felsőoktatás #állami ösztöndíj #Crohn-betegség #tandíj-visszafizetés #egészségügyi okok
2019. jan. 24. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetekben kérdezd a TO-t, hogy mi a lehetőség, jobbat én sem tudok.

De ha tudod igazolni a műtést, és a tartós betegséget, akkor biztosan felmentenek, hiszen a tanulmányaid félbehagyása rajtad kívülálló ok miatt történt. (amennyiben visszamész egyetemre. Ha nem, akkor behajtják rajtad, hisz műtéttől függetlenül is abbahagytad)

2019. jan. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!