Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találok olyan egészségügyi...

Hol találok olyan egészségügyi okj-s tanfolyamot, ahol nem havi 20e a tandíj, vagy van kismamakedvezmény?

Figyelt kérdés

Mindenképp el kellene végeznem egy ilyet, csak annyira drága, hogy nem tudom kifizetni... :(

Természetesen mivel gyeden vagyok csak a levelező és a távoktatás jöhet szóba. Tudtok ilyen iskolát ajánlani? Én már napok óta bújom a netet, de semmi. :(


2010. febr. 15. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2010. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt néztem, de itt is havi 20e a tandíj. :( a legjobb esetben is 16-17. :( Az nekem nagyon sok.


Persze köszönöm a válaszodat! :)

2010. febr. 15. 11:03
 3/16 anonim ***** válasza:

Én félévenkénti 50 ezret tudok (ha második szakma akkor 85ezer). Az is sok? Csak mert ez alatt már nem nagyon fogsz tudni találni.

[link]

2010. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem, ezt én is néztem, jó is lenne, csak itt meg esti és levelezőre az adott szaknak megfelelő munkaterületen kell dolgozni én meg jelenleg nem dolgozom az egészségügyben. Az egyetemi felvételimhez kell igazából az eü végzettség jövőre. Mármint kellenek azok a plussz pontok amiket arra kapok... :(

De neked is nagyon köszönöm!

2010. febr. 15. 12:18
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
hová akarsz felvételizni? Milyen szakra kéne a plusz pont?
2010. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Győr-Moson-Sopron megyében van egy ilyen középsuli:D www.szentgyorgyi.hu
2010. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Semmelweis Egyetem általános ápoló-szülésznő szakirány. Sajnos ott csak az eü-s az okj-s plusszpontokat veszik figyelembe. Néztem szociálisat is, mert az olcsóbb, de azt nem fogadják el. És sajna anno amikor gimis voltam nem gazán érdekelt a tanulás aminek most iszom a levét. :( Nincsenek jó érettségi jegyeim.

Ez viszont nagyon érdekel és ha nem is vesznek fel esetleg legalább már van egy okj-s eü papír a kezemben. :)

Utolsónak: köszi, megnézem. Ha távoktatásban van valami akkor az sem baj, ha nem pest. :)

2010. febr. 15. 22:05
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

Ahhoz,hogy ápoló illetve szülésznő legyél nem feltétlen fontos,hogy diplomád legyen. Bérben jelent egy kicsit többet, de egyébként ugyanúgy mindent kell csinálnod, mint a nem diplomások és ugyanúgy lekezelnek mind az orvosok, mind a betegek.

Tehát ha érdekel ez a hivatás végezz el egy ápolói vagy szülésznői OKJ-t és menj el dolgozni. S ha még mindig diplomát akarsz akkor levelezőn elvégezheted. munka mellett.

2010. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy megszünt az okj-s szülésznő képzés, már csak nappalin van és a gyerek mellett nem tudok nappalira járni. Meg amúgysem tudnék a munka miatt. 2006-ban indult az utolsó levelezős okj-s szülésznő képzés és mostmár csak nappalin oktatják, levelezőn csak az egyetemen. :( És én mindenképp szülésznő szeretnék lenni.
2010. febr. 16. 12:19
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántás, de mikor érettségiztél. Mert írtad,hogy régebben. Lehet nem is kell az érettségid eredménye a felvételihez. Elegendő csak maga a felvételi.

Anno én így felvételiztem levelezőre. Senkit nem érdekelt a 2,4-es átlagú érettségim.

2010. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!