Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bethlen Gábor/Újreál gimi?

Bethlen Gábor/Újreál gimi?

Figyelt kérdés
A Bethlenbe 8. után is van lehetőség csatlakozni gimibe? Csak az írjon, aki tudja a választ! Köszi
2019. jan. 25. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A Bethlenbe 8.osztály után (tehát kilencedik osztályba) egy megmérettetésen kell részt venni. Felmérik a tudást matematikából, matekból es idegen nyelvből (ez kábé egy-egy 45 perces dolgozatot jelent tantáegyanként). Ha megüti a szintet a gyerkőc akkor átveszik ha van hely. Kizáró ok lehet a hármas magatartás, deviáns viselkedés, és a hármasnál rosszabb félévi és évvégi osztályzat a fenti tantárgyakból. Idén eddig négyen próbálkoztak átjönni a kilencedikbe de egyik sem ütötte meg a szintet így nem vették át.


Tavaly olyan gyerekeket nem vettek át akik a bethlensekhez képest le voltak maradva. Ezért érdemes tájékozódni az odajáróktól, hogy hol is tartanak.

2019. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekes, amit írsz, pont ma hívtam fel őket és azt az információt kaptam, hogy NINCS lehetőség 8. után átmwnni, csak a 6 osztályosba lehet 6. után.
2019. jan. 25. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Felvételivel nem is mehetsz a Bethlenbe. Augusztusban egy kilencedikes gyereket vettek át egy nyelvi előkészìtős osztályból. Szerintem a mostani felvételi őrület miatt telefonálj be a suliba 2 hét múlva.

Bár a jelenlegi kilencedikesek jelenleg 61-en vannak.

2019. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már telefonaltam. Nem lehet átmenni, csak 7. osztalytól.
2019. jan. 26. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Éppen a tegnapi nap jött egy új lány a 9.b-be a Budai Nagy Antal gimiből.
2019. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!