Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az egyetemi...

Mi a véleményetek az egyetemi gólyatáborokról? Megéri elmenni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 26. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Abból a szempontból mindenképp előnyös hogy így sokkal több embert ismersz meg, mert ugye nemcsak a jövőbeni csoporttarsaidat ismered meg hanem másokat esetleg több szakrol is ( nálunk legalábbis így volt).

Viszont az egész egy tivornya volt és mivel én akkor betegség miatt nem ihattam alkoholt ezért nem élveztem annyira :/

De mindenképpen előnyös elmenni

2019. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sm's girl ***** válasza:

Én nagyon élveztem, ha újra kéne csinálnom akkor is elmennék. Nagyon sok barátot szereztem,nálunk nagy 60 fős csapatokba voltunk és nagyon jól összeismerkedtünk. Több csapattársam szaktársam is, és pl. gólyatábori szobatársammal nagyon jó barátnők lettünk és nagyon jó érzés volt mikor első nap bementem az első órára és a terem előtt is pl. egy csomó ember már ismerős arc volt, volt kihez odamenni. Szóval szerintem mindenképpen megéri már csak emiatt is.

Az a része való igaz hogy azért nagyon sok minden szól a piáról és az ivásról, de ha te nem akarsz egyáltalán nem muszáj innod, és/vagy elmenni bulizni, nálunk akkor is mondjuk kinn a parkokba, kolesz előtt is ki tudtál ülni, dumálni valakivel, stb. 18L

2019. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2011-ben mentem egyetemi gólyatáborba... Nem volt rossz, de nem vesztettem volna sokat, ha kihagyom.


Azt mondják, érdemes elmenni, mert ott ismerkedsz és barátokat szerzel. Akikkel együtt voltam (csapatokra voltunk osztva), kb nem is köszöntünk egymásnak hónapokkal a tábor után. Talán annyival volt jobb, hogy az első héten volt pár ismerős arc a Campus-on, de utána nem törődtünk egymással; ők a saját szakukon barátkoztak, én úgyszintén.


A játékok, programok, versenyek amiket szerveztek, nem voltak rosszak, de túl izgalmasak sem. Attól h.lyét kaptam, hogy nap végén bevezettek minket a nagy terembe és kivetítőn végig kellett néznünk az aznapot (amit levideóztak).


Aranyosak voltak, mert gondoltak azokra, akik a gólyatáborban vagy utána esetleg előtte pár nappal voltak születésnaposok és az utoplsó estén ajándékokat osztogattak nekik.


Összefoglalva; szerintem nem katasztrófa, ha elmész, de nem veszítesz sokat, ha kihagyod.

2019. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!