Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosin milyen a hangulat?

Orvosin milyen a hangulat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, közösség szempontjából. Úgy tudom, hogy több kisebb csoportokban vannak a hallgatók, ami közt az első két évben nincs nagy átjárás. Így kíváncsi vagyok, hogy mennyire csiszolódnak össze a hallgatók, mennyire nagy az összetartás, ilyesmi.

2019. jan. 26. 20:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

valóban első 2 évben hacsak nem csúszol, ugyan az a csoportod. Általában ők jól összeszoknak, barátok is lesznek akár, szerveznek programokat stb.

Én is jóba vagyok a régi csoportommal, de most, negyedévre úgy osztottuk be magunknak az órákat, hogy azokkal legyek, akik közelebbi barátaim ( pl akikkel egy gimibe jártam).


Van egy csomó buli, amik minősíthetetlenül rosszak, és sajnos van egy réteg aki kinéz ha nem jársz ezekre ( igen.. felesleges áltatni magunkat, hogy aki orvosira jár az mind intelligens, érett, empatikus ember. Van egy csomó beképzelt, másikat kinéző is. Sajnos túl sok.. de hát kit érdekel, amikor meg tudod találni a neked való társaságot )

2019. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem :D Érdekel a szakma, de nagyon nem az én miliőm az egyetem.
2019. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!