Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óraütközés ellen lehet tenni...

Óraütközés ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Egy vidéki egyetemi hallgatója vagyok, 6. féléves . Olyan problémába ütköztem hogy sajnos nem tudok felvenni 2 tárgyat amit előző években buktam mert ütközik úgy hogy 3 órán kellene egyszerre lennem. Írtam a tanárnak de azt írta nem tud mit tenni ellene :( Kihez lehet ilyenkor fordulni?

Mert önköltségesen vagyok és nem akarok egy félévet csak 1 vagy 2 tárgyért kifizetni..



2019. jan. 27. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tanárok belemennek abba --amennyiben katalógusos az óra-- hogy ne kelljen bejárnod azokra, akkor otthon megtanulod. Tekintve, hogy lesz amit 2. alkalommal hallgatsz majd, így nem teljesen ismeretlen az anyag számodra.
2019. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Egyéni órarendet kérsz és csak arra mész be mindig ami katalógusos
2019. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha előadás akkor beáldozod azt a 2-t, amit a legegyszerűbb bejárás nélkül teljesíteni.

2. Ha gyakorlat, akkor megpróbálsz más gyakorlati időpontra kéretszkedni.

3. Ha katalógusos, akkor megdumálni a tanárokkal, hogy mi a helyzet.


Fordulni senkihez nem lehet, mivel alapjáraton csak azt garantálja a suli, hogy mintantanterv szerint nem lesz ütközésed.

2019. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgakurzus is opció, ha korábban megszerezted az aláírást felmentést ad az órák, gyakorlatok alól és csak vizsgáznod kell.

Persze ehhez is az oktatónak az áldása kell.

2019. jan. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) meglátom mit tehetek
2019. febr. 3. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!