Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy tehet ilyet egy tanár?

Hogy tehet ilyet egy tanár?

Figyelt kérdés
Tavaly december környékén a Szózatból és a Nemzeti dalból is feleltünk. 4-5 re feleltem. Félév előtt 1 es re irta be őket mert nem tudta hogy az enyém hanyas lett (e naplót használunk szóval azonnal beírhatta volna) és azt hitte nem voltam suliba. Ma mondtam neki hogy én lefeleltem de nem hitt nekem, annak ellenére hogy az egész osztály is mondta neki, hogy emlékszenek. Nagyon felidegesített. Gondolkoztam hogy holnap bemegyek az igazgatóhoz. Szerintetek?
2019. jan. 29. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj be az igazgatóhoz, de a verseket ismételd át, mert lehet, hogy újra fel kell mondanod!
2019. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de órán úgyis azt mondja hogy az anyagot kell tanulni és a szünetet már bocsánat, de én is szünetnek használnám. Szóval kösz, de eséjtelen :D
2019. jan. 29. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
juuuj ez nem a Weöres gimi véletlen???
2019. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, Szívem, ha nem lépsz, mert az a pár perc szünet fontosabb, akkor így jártál! Nyeld le a békát! Mivel ezen az alapon bárki mondhatja, hogy felelt 4esre meg 5ösre, mert a haverok úgyis bólogatnak.
2019. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
A tanár mondja azt! Nem a kérdező :)
2019. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma feleltem, és beírja a jegyeimet, de az 1 eseket már nem lehet kitörölni :/ (általánosba járok)
2019. jan. 30. 15:36
 7/7 anonim válasza:
100%
Ki lehet törölni a krétából a jegyeket. Sőt lehet őket cserélni is. Eleve így kellett volna csinálni a tanárodnak, hogy az 1 eseket kicseréli.
2019. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!