Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Színművészeti Egyetem felvételi?

Színművészeti Egyetem felvételi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Színművészeti Egyetem felvételi tapasztalaitokra lennék kíváncsi: hogyan éltétek meg, miket tanácsolnátok, milyen verseket és monológokat vittetek.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)



2019. jan. 30. 15:07
 1/2 anonim válasza:
Én is kíváncsi lennék!:)
2019. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alig vesznek fel embereket, mintha valami hatalmas presztízsértékű diplomát adnának, amivel milliókat keresel, ahogy kilépsz az egyetemről, röhej... 2018-ban pl. 675 jelentkezőből 15-öt vettek fel színművésznek. :D

Sok színész wikipédiáján lehet olvasni, hogy sokszoros nekifutásra sikerült, vagy még akkor sem sikerült a felvételi (pl. Mucsi), aztán mégis befutottak, a hallgatók meg jó ha 1% lesz ismert, szóval nem tudom mire ez a sok hűhó a semmiért.

2019. febr. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!