Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent Margit gimi, manapság...

Szent Margit gimi, manapság milyen iskola?

Figyelt kérdés
TUDOM, hogy van sok ilyen kérdés. De most én ide inkább szülők véleményét várom, vagy diákokét is, kivéve olyan diákokét, akik bosszúból akarják lehúzni az iskolát, vagy közük nincs a valláshoz, mégis oda iratkoztak, aztán csodálkoznak, hogy miért ilyen vallásos. Szóval vallásos, vagy keresztény diákok, szülők véleményét kérném, akiknek nem lázadó és szabályszegő gyerekük jár vagy járt oda! Köszi!
2019. jan. 31. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Én gimibe jártam oda. Már három éve végeztem. Nem utálom se a vallást se az embereket és nem is vagyok egy lázadó kölyök, de a szent margit gimi egy kalap sz@r. Már akkor is egy kalap sz@ar volt, most már pláne az. Csak elkerülni érdemes. Nem bosszúból mondom, semmi ellentétem nincs az iskola szellemiségével vagy a tanárokkal. Sok jó emlékem is van onnan, sok jó barátomat ott ismertem meg, de maga az oktatás szinvonala a béka segge alatt van. Egy kezemen megtudom számolni hány jó tanár volt ott akkoriban, ami egy ilyen nagy iskolában nem valami jó arány. A nyelvi előkészítőnek csúfolt képzés meg semmi pluszt nem ad, nem éri meg ezért elcseszni egy plusz évet ott. Rengeteg sokkal jobb iskola van a margitnál...
2019. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!