Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi volt neked a legnehezebb...

Mi volt neked a legnehezebb dolog az iskolában? Mit szerettél és mit utáltál benne?

Figyelt kérdés

2019. jan. 31. 20:12
 1/5 anonim válasza:
64%

Utáltam bemenni, szerettem kijönni.

Na de komolyra fordítva a szót, jó a suli, csak ott is észre kell venni a jókat.

-Szünetben pl tök jól el vagy haverokkal gondolom.

-Sok csaj, csajozz be

-Légy az osztály legjobb csávója/nője

-Tanulj, gondolj arra, hogy ha most nem teszed meg, később már késő lesz, és csóró leszel.

-Nevess, érezd jól magad, szerezz barátokat.


Nekem a beilleszkedés volt mindig nehéz. Kb 2 hónapig tartott.xd

2019. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általános iskolában nem szerettem, nem voltak barátaim, azt hiszem ez volt a legrosszabb. A tanáraim is olyan semmilyenek voltak.

Gimibe szerettem járni, jóban voltam sokakkal, jó volt a közösség. Kiemelkedő tanáraim ott se voltak, de volt azért jó néhány, akit kedveltem, meg törődött is velünk,nemcsak leadta az anyagot.

Tantárgyak közül a reál tárgyak mindig nehézséget okoztak, a gimiben a kémia és a fizika nagyon nem volt a barátom.

2019. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kötelező táncz:c

amikor beszélni kellett pl felelések

2019. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerettem ülni. Hét-nyolc órán keresztül. Csöndben.

Néha már a rotringommal kellett magam szurkálni, el ne aludjak. Pedig érdekes dolgokról volt szó, csak a monotonitás..

Meg azt a brutális alá-fölé rendeltséget is utáltam tanár és diák között. Most már csak nevetek rajta, mert rájöttem, hogy nem is olyan nagy emberek azok akik tanítottak....


Az jó volt, hogy éreztem, tartozom valahova. Úgy is hogy nem volt jó az osztály.

Egyetemen ez valahogy nincs meg.

2019. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szerettem, hogy mint szakgimis, mindkét fél felé meg kellett feleljek, közismeret, és mind szakma részén. Szerettem volna nagyon sok tárgyban öl művtöriben elmélyülni, de mivel elég maximalista vagyok, sose volt időm, ha még igen, kicsit szabadidőre fordítottam..

Összességében nagyon jó barátaim lettek, jó közösségben nőttem fel, de le voltam terhelve, jövőre pedig ötödévesként a 2020as felvételi miatt foggalmam sincs hogy fognak felvenni az egyetemre..

2019. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!