Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetne letenni az...

Hogyan lehetne letenni az érettségit ha sík hülye vagyok hozzà de szükségem van rà?

Figyelt kérdés
Màr voltam érettségin 2012-ben de megbuktam matekból és magyarból is és nem kaptam bizonyitvànyt. Aztàn nem foglalkoztam vele de ràjöttem kellenne mert igy csak nehéz fizikai munkàt tudok csinàlni. De én ezt nem akarom. Ha meglenne tovàbb tudnék tanulni lehetnék pl kalauz vagy bàrmi sok jó érettségire épülö tanfolyam van. De hogyan tudnàm megcsinàlni ha nem mennek ezek a tàrgyak semmit se tudok belölük. Föleg matekból. A legyegyszerübb feladatokat sem tudtam sose csak kegyelemböl tovàbb engedtek. Viszont igy meg szr életem van. Igy mi lesz?? F

2019. febr. 3. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Egy kettest azért nem olyan nehéz összehozni. Keress magántanárokat, és állj neki! Amúgy nem igaz, hogy érettségi nélkül csak nehéz fizikai munkát lehet végezni. Vannak könnyű betanított munkák, lehetsz cukrász, buszvzető, dajka, gyorséttermi dolgozó...
2019. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én azokra nem vagyok alkalmas amiket felsoroltal. Nekem igy csak nehez fizikai munka jut. A konnyu betanitott fizikai munkakrol is mindig kiderul hogy tök nehéz. Amik engem érdekelnek tanfolyamok és meg is tudnam csinalni azokhoz kell erettsegi.
2019. febr. 3. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

És eddig mit csináltál ember? Érettésgi nélkül. Gyár?


Én anno 0 tanulással, magántanulóként letettem, nem is rosszul. Igaz, a matek nekem is betett keményen. De csak az.

2019. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Oké, tehát troll vagy.
2019. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi csinaltam volna?? Igen gyarban voltam meg fizikai munkakon amikhez nem kell semmi. Es miert lennek troll??
2019. febr. 3. 18:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahhoz kepest hogy benne van a szabalyzatban hogy ne offolj itt mindenki csak offol.
2019. febr. 3. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Mert azt modod, nem vagy alkalmas semmire azok közül, amiket felsoroltam. Miért nem? A hirdetőoldalak tele vannak könnyű betanított munkákkal. Például kis szarokat kell összeszerelni. Abban a legnagobb megterhelés, hogy állni kell.
2019. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!