Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hanyadik osztályba jártál...

Hanyadik osztályba jártál legszívesebben középiskolába?

Figyelt kérdés
Neked melyik volt a kedvenc éved? Gimnáziumban, szakközépbe vagy szakmunkásba jártál? Indokold is meg légyszi, hogy miért ez volt a kedvenced:).
2019. febr. 4. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szakközépbe jártam és a második. :)

Akkor már beilleszkedtem, összeszokott nagyjából az osztály, voltak barátaim és ekkor még a tanulásra sem kell ráfeküdni, mert ez az év nem számított a felsőoktatásba.

2019. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó, mert mindjárt vége, végre kiszabadulok a sok részeg bunkó közül (tisztelet a kivételnek).
2019. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gimnáziumba jártam, és talán a 11. Addigra kialakult egy stabil baráti köröm, akik többségével azóta nem tartom a kapcsolatot, de akkoriban jó volt, szerettem velük lógni :)
2019. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
13 osztályba. :) Valahogy utolsó -5. évre- kovácsolódott össze az osztály nagyon. A szalagavató táncra készülés, a esti szerenádok a tanároknak, az érettségi előkészítő órák... Ezek valahogy teljesen megváltoztatták a hangulatát az évnek.
2019. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!