Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újrérettségizésnél a kormányhi...

Újrérettségizésnél a kormányhivatal mi alapján dönti el az érettségi helyszínét?

Figyelt kérdés

Ha nem egy adott középiskolába jelentkezem,akkor mi alapján adják meg az érettségi helyszínét? Illetve erről rögtön tájékoztatnak,a jelentkezes után?

Köszönöm!



2019. febr. 5. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van pár középiskola, amelyik ilyenekkel foglalkozik, és oda fognak irányítani. Majd csak a jelentkezés után, mikor kipostázzák az érettségid helyszíneit, időpontjait, akkor lesz hivatalos. De mivel mindig kb ugyanazok a középiskolák szerveznek ilyesmit, ezért jelentkezéskor is rákérdezhetsz, nagy valószínűséggel meg fogják neked tudni mondani, hogy hova kell majd menned.
2019. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, levélben küldik ki, hogy hol kell érettségizned, és lehet, hogy a szóbeli és az érettségi más helyen lesznek, nekem úgy volt.
2019. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem. Azt hittem, ilyenkor szinte minden középiskola fogad diákokat. Ezek szerint kicsi az esély, hogy ha én egy adott iskolát keresek meg, "befogadnanak".

Köszi a gyors válaszokat!

2019. febr. 5. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
A kormányhivatal nem küld ki egyik iskolához sem, hanem saját maga által szervezett bizottságba fog beosztani, amelynek csak a helyszíne lesz valamelyik iskola, de nincs köze az iskolához. Április közepe előtt nem kapsz értesítést.
2019. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!