Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Miskolci Egyetem kriminológi...

A Miskolci Egyetem kriminológia mesterszakjára, hogy néz ki, miből áll a felvételi elbeszélgetés?

Figyelt kérdés
Gondolom az oldalukon van valahol egy olvasmány lista amiből készülni kell. Inkább a lexikális és szakmai tudásra kíváncsiak, vagy pedig az egyénre és a motiváltságára? Tétel húzás van, vagy kötetlen beszélgetés..stb? Előre is köszönöm a segítséget!

2019. febr. 5. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Ezt neked kellene kinyomoznod.
2019. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem pont ez az oldal lényege? Ha valaki tud valamit az adott kérdésről elmondja és segít, ezzel megkönnyítve a kérdező dolgát. Lehet ez túl egyszerűnek tűnik, de miért is ne próbálná meg az ember, ha lehet megkapja a keresett választ?
2019. febr. 6. 00:32
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Minél speciálisabb egy kérdés, annál kisebb az érdemi válasz esélye. Jobban jársz, ha felveszed a kapcsolatot az egyetemmel.
2019. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem inkább a motivációdra, hogy miért jelentkeztél erre a szakra, mi fogott meg téged benne és mit tervezel vele a jövőben.

A szakmai tudásodat nem értem miért kérnék számon rajtad, hisz nem jársz még a szakra, akkor miért is kellene tudnod azokat az infókat, amiket a 2 év alatt tanulsz meg? :D

2022. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!