Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány ITK-n heti hány órája...

Pázmány ITK-n heti hány órája van egy gólyának?

Figyelt kérdés
Nem lustaság, kell a munka, és nem tudom, megférnek-e egymás mellett.

2019. febr. 7. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha rendesen akarod csinálni, akkor nem tudsz mellette dolgozni. Késő délutánig bent vagy, aztán még tanulni is kéne.


Annak meg semmi értelme, hogy bukdácsolsz ahogy néhány ismerős csinálta annó. Lehet csóró voltam, de időben végeztem. Sőt még előbb is fél évvel. A végén pedig szakmai gyakorlatom volt, minimális fizetésért, viszont cserébe egyből lett munkám.


Szakmai munkákat érdemes csinálni, majd később. A kuli diákmunka nem éri meg...

2019. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor még marad pár évig a száraz kifli párizsival:) köszi a gyors választ!
2019. febr. 7. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben a félévben 33 órát kell bent lenni... Én mindig 4-5-6 fele végzek, aztán estig tanulás ameddig bírom:(
2019. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Óh, a nosztalgia :D


Nekem megváltás dolgozni MSc után... még ha néha 7-8-kor érek haza is munka után a project miatt..., akkor is azt csibálok amit akarok + hétvégék teljesen szabadok. Furcsa is volt eleinte, hogy most mivan, nem kell tanulnom a ZH-ra és még pénzt is utalnak ezért? :d


Jó cserébe a 2.5 hónapos nyaraknak vége, de az nem nagy áldozat. 1-2 hetes nyaralások sokkal jobbak.


Na hajrá, kitartás :)


Ps.: A tanulást egyébként soha ne vigyétek túlzásba. Csak amennyi feltétlen szükséges, illetve érdekes. Inkább szakmai munkával foglalkozzatok (majd 2-3. évben...)

2019. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!