Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Arra sima informatikus nem...

Arra sima informatikus nem képes ugye, hogy kinyomozza milyen IP címről regisztráltam egy oldalra, ugye vagy léptem be?

Figyelt kérdés

Nagy oldalakról beszélünk... Pl. Tinder... Meg mi köze valakinek hozzá, de nem hiszem, hogy a rendőrségen kivül valaki feltöri, de azt sem hiszem, hogy foglalkozna vele...


Meg arra rájöhetett az osztályfőnököm, ha beléptem az e-naplójába, úgy hogy nem csináltam semmit??


Röhögjetek ki, de megmondta nekünk a jelszavát, tudom hihetetlen, de így van... Azt mondta, meg fogja változtatni, de elfelejtette...


2019. febr. 7. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy megnézné. Ha beléptél de nem csináltál semmit, akkor végül is következménye nem hiszem hogy lenne, akkor se ha megtudja. Max megmondod, hogy csak kíváncsi voltál, hogy tényleg igazi jelszót adott-e meg mert nem gondoltad volna, hogy tényleg. Lehet más is belépett az osztályodból, nem csak te.
2019. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha a napló pl az iskola szerverén fut akkor ott meg lehet nézni milyen IP címről léptek be ha vmi gyanús neki


ő vagy a helyi rendszergazda ezt 2 perc alatt megnézheti


de alapból senki nem foglalkozik ezzel

2019. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Onnan gondolom, hogy esetleg rájöttek, hogy egyszer valamit hasonlót beszéltek a buszon mögöttem, rólam, szerintem erről... De az is lehet, hogy valaki köpött, mert mondtam másoknak is, és lehet, hogy ők nem csak "nézelődtek", hanem igazoltak is maguknak stb. és rám lett lenve, ezt tudnám elképzelni... Vagy valaki beköpött

..


Akkor gondolom, hogy nem úsztam volna meg ennyivel, hogy mégcsak nem is szólt egy szót sem...


Mindenesetre a jelszavát megváltoztatta. Rá egy évre, mint nekünk ezt mondta...


Innen sejtem... De az égre esküszöm, hogy tényleg semmit nem csináltam benne, lehet ezért úsztam is meg következmények nélkül...


Az a megérzésem, hogy rájött...

2019. febr. 8. 15:07
 4/9 anonim ***** válasza:
de akkor ez már rég volt, nem? meg amúgy ha valaki csinált valamit szerintem azt meglehet nézni, hogy ők voltak nem te. mármint ha a te ip címedet letudják nyomozni akkor az övéket is
2019. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, korábban volt ez...


De ha rájöttek, higy én voltam, miért nem szóltak? Ha rá lehet jönni, hogy ki lépett be, akkor én ott vagyok...


Ezt nem hiszem, hogy hagyták vopna annyiban és csak a hátam mögött beszél li a tanár...

2019. febr. 8. 15:51
 6/9 anonim ***** válasza:
gondolom mivel nem történt semmi olyan ezért elengedték
2019. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet :)
2019. febr. 8. 17:50
 8/9 anonim ***** válasza:
A rendszergazda elvileg meg tudja nézni az IP-t ahonnan beléptek (már ha a szerver nem egy romhalmaz). Viszont nem fogja tudni kinyomozni, hogy kihez tartozik a cím. A magyar törvények tiltják, hogy a netszolgáltató kiadja, hogy kinek adtak ki egy adott IP-t (ez védi pl. a torrentezőket is).
2019. febr. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor tehát calaki beköpött, akinek elmondtam...


Vagy tényleg az, hogy ők is beléptek

2019. febr. 9. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!