Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Mekkora a lemorzsolódás az üzemmérnök informatikus szakon a BME-n? Akik ezt végzik, mi a véleményetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mérnök, informatika, IT, programozás

febr. 9. 14:16  Privát üzenet  

A válaszok
Tavaly indult a képzés, úgyhogy elég nehéz megmondani

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 10. 04:31 Privát üzenet
Kb. 200 fővel indult, kb. 120-an vettel fel vizsgákat.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 10. 09:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Arra sima informatikus nem képes ugye, hogy kinyomozza milyen IP címről regisztráltam egy oldalra, ugye vagy léptem be?
BME mérnökinfóra vagy Óbudai Egyetem mérnökinfóra jelentkezzek?
Óbudai Egyetemen a mérnökinformatikus alapképzésnél van matematikai alapozó/korrepetálás?
GDF diplomával tényleg nem lehet elhelyezkedni?
Programtervező informatikus alapszak elvégzéséhez melyik egyetemet ajánlanátok? ELTE vagy DE-IK?
Mit kell még megtanulnom az info emelt érettségihez?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!