Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emberi erőforrások szakra...

Rubensito kérdése:

Emberi erőforrások szakra fogok jelentkezni, a kérdés, hogy hova (Kodolányi, Károli, Milton, Pannon, Szent István, Wekerle)?

Figyelt kérdés

Nem véletlen az emberi erőforrás szak és az sem, hogy a topp iskolák nincsenek felsorolva. 40 éves vagyok, munka mellett, gyerek mellett fogok tanulni levelezőn. 15+ éve megvan a karrier utam, a diploma ennek stabilitását, következő lépcsőjét jelentheti. Nem akarok erős sulit, csak egy reálisan teljesíthetőt, ahol nem szivatnak, az pedig hab a tortán lenne, ha még jó a munka mellett tanulókhoz való hozzáállás. "Egyszerűbb" szak mint egy műszaki, vagy gazdasági, azaz teljesíthetőbbnek tűnik számomra.


Igyekeztem olvasni a sulikról, amit a felvi-hu-ról lehet (2018-as ponthatárok, helyek száma, féléves tandíj, ...) azt tudom. Viszont itt kevés a friss gyakorlati válasz.

Ha valakinek van tapasztalata ezekkel a sulikkal, kérem írja meg néhány mondatban, nagy segítség lenne. Köszi!!!



2019. febr. 13. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem maga az iskola a lényeg, csak hogy legyen egy diplomád, akkor én olyan szempont alapján választanék, hogy melyik az helyileg, ahova nekem a legegyszerűbb utazni a konzultációkra, vizsgákra.
2019. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok, főleg BP-ben gondolkodom. A legközelebb a Wekerle van (8. ker), a többi általában 4. és 13. kerület. Kocsival megoldható. A Wekerle talán a legkevésbé ismert/elismert, sőt ... ezért van bennem kétely.

Egy Károlissal már tudtam beszélni, erről a suliról jó vélemények vannak (nem zsigerelik ki az ember, jó közösség, nagy százalékban emberi tanárok).

A miltonról kevés az infóm.

2019. febr. 13. 12:51
 3/5 Estádio de Felchút ***** válasza:

Meló és gyerek mellett Veszprém felejtős...

A többiből magasan a SZIE a legjobb.

De az ugye megvan, hogy HR alapszakon is van matek, mikrómakró, stat, és alapozó szórótárgyak?

2019. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem a legjobbat, hanem a legkönnyebbeket keresem. Azok közül választok már minőségi szempontot is figyelembe véve.

Tudom hogy vannak szóró tantárgyak, olvastam mintatantervet. Mellőzném én a matekot, de az egyik erősebb érettségi tárgyam az informatika, szóval olyan szakot kerestem, ahol ezzel lehet felvételizni, de nincs sok köze a műszaki, komolyabb informatikai szakokhoz. 17 éve nagyobb csoportok értékesíési vezetője vagyok, oktatok, kiválasztok, coacholok, ... szóval tapasztalatom ezen a téren van, ezt lenne hivatott kiegésszíteni a HR. Lehetne még kereskedelem, Gazdaság ... és hasonló szak, de azok is ugyanezzekkel a szóró tantárgyakkal indulnak, sőt némelyik többel is mit ez. Túl kell élni, ha kell matektanárt fogadok.

2019. febr. 13. 19:04
 5/5 anonim válasza:
Végül melyik sulit és szakot választottad?
2020. febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!