Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már elegem van hogy fejlesztés...

Már elegem van hogy fejlesztésre járatnak?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy általános iskolában kellet fejlesztésre járnom, illetve felülvizsgálatokra hogy mi változott. Akkor is untam, bár akkor még úgy voltam vele hogy belefér.

Azonban hogy szakgimnáziumban is folytatódott ez azért ez már kicsit sok!

9.-10.-ben járnom kellet heti kétszer, most meg el kell mennem felülvizsgálatra is!

Kicsit vicces hogy megmondják hogy nekem mi a jó, sőt köteleznek hogy nekem elkel menni különben meg ez meg az lesz. Azért mert valami barom arcú eltalálta régen hogy hülye vagyok. Csak kezdjük ott hogy egyszer nem buktam meg semmiből, nem is tanulok sokszor és mégis kis újból 3-4-es vagyok, de tanulással jobb is akár. A más "egészséges" gyerekek meg sorra buknak meg és stresszelnek illetve aggódnak hogy meglesz-e a kettes.Érdekes őket senki nem járatja fejlesztésre meg felülvizsgálatokra. 8.-ban a felvételin is én írtam az egyik legjobbat, a sok csodás és egészséges gyerek aki meg rajtam röhögött hogy fejlesztésre járok fele annyi pontot nem ért el, aztán kuncsorogtak hogy felveszik-e őket valahova.

Semmit nem ér a fejlesztés, meg ezek a felülvizsgálatok is feleslegesen rabolják az időm. A saját erőmből és tudásomból vagyok ilyen, hisz amikor nem jártam akkor se romlott a teljesítményem, semmi értelme ennek.

Biztos nincs munkájuk és unatkoznak, vagy nem tetszett a pofám valamelyiknek régen.


2019. febr. 13. 12:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és általánosban mindig 4 fölött volt az átlagom, de itt középiskolában egy elég nehéz szakon is 3,5.
2019. febr. 13. 12:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rossz lehet.Szülővel tudsz beszélni esetleg?Ők mit mondanak erről?
2019. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ők is hülyeségnek tartják, de hát mit tegyenek ?
2019. febr. 13. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez milyen fejlesztés? Valami tanulási zavarod van (diszlexia, diszgráfia)? Mert ez esetben a suliban kötelező neked fejlesztést biztosítani, ha akarod, ha nem.
2019. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Papíron tanulási nehézség, gyakorlatban meg az osztály nagy részénél jobb vagyok, illetve jó tanuló. Aki 5-ből bukik azt nem kötelezik.
2019. febr. 13. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!