Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi egyetem van szóbeli...

Orvosi egyetem van szóbeli feleltetés?

Figyelt kérdés

Orvosi egyetemen van olyan, hogy a tanár kihív valakit felelni,vagy csak a vizsgákon van szóbeli feleltetés?

Hogyan van ez egyetemen?



2019. febr. 14. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem, ilyen nincs, hogy csak úgy random feleltetnek valakit.


Leginkább vizsgák vannak szóbeli formában, de nekünk volt azért már pár olyan tárgyunk (pl. szövettan, élettan gyakorlat és szeminárium), ahol a demók is szóban történtek. De ez évi 1-3 alkalom max., és előre be vannak jelentve.

2019. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Olyan tényleg nincs, hogy random kihívnak felelni. Előre rögzített időpontban vannak demonstrációk (más egyetem zh-jának felel meg), legtöbb tárgyból 1-2* félévente, de valamiből abszolút nincs, valamiből meg minden héten (élettan). Viszont olyan azért bőven előfordult nálunk, mondjuk anatómia gyakorlatokon, hogy akinek szigorúbb gyakveze volt, minden órán kérdezgette a csoportját szúrópróbaszerűen. Persze ezért nem járt jegy, de elég kellemetlen élmény, ha sosem tudsz válaszolni semmire, szóval részben rettegésben tart, részben meg motivál, hogy év közben is tanulj. De ez így az évek során eléggé kikopik és az válik inkább jellemzővé, hogy kérdeznek valamit órán, síri csend, senki nem válaszol, elmondják a választ, és kész :) Viszont nálunk szinte minden vizsga szóban van, de még az ilyen "befosik" is mint én, hozzá tudnak szokni tényleg, már sokkal jobban megy, mint az elején :)

SOTE

2019. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!