Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg hülyeség lenne Szociál...

Tényleg hülyeség lenne Szociálpedagógiát tanulni?

Figyelt kérdés

Mindenki csak lebeszél róla. Na jó, nem mindenki, de a többség igen.


Engem érdekel a szociológia, csak sajnos a matek miatt nem tudnám megcsinálni (hallgattam 1 félévet), a szociálpedagógia pedig hasonlít hozzá, és tetszik a mintatanterv.


Meg ha nem is dolgoznék benne, akkor is egy diplomám lenne, ami kinyit más ajtókat is, mint a segédmunka, vagy gyári munka.


Mit gondoltok?

Jöhet hideg, meleg!


Fiú vagyok. Ez is hátrányt jelent? Úgy tudom csajos szak.



2019. febr. 15. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Értelmesebb dologra nem akarsz járni? Mert a mekiben e nélkül is felvesznek.
2019. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Hány ilyen kérdést fogsz még kiírni? Gondolom te vagy az aki naponta megkérdez valami hasonlót.
2019. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Döntsd el. Ha szerinted -ez jön belülről -hülyeség; akkor ne menj oda. De ha viszont te eziránt érdeklődnél , és eziránt motivált vagy; és elhivatott vagy, akkor menjél oda; ha kívülről mondják meg a tutit; az nem jó, neked a saját utadat kell járnod. (Azt amit belül érzel, hogy tudnál lelkesedni iránta). Mások kedvéért ne mondj le róla; mert megszívod; ha pl lebeszélnek álmaid szakjáról. És egyébként pár év múlva úgyis ugyanott fogsz kikötni, csak max leírsz előtte egy ívet.
2019. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
ha tetszik a képzés, válaszd a szocpedet!!
2019. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt azért tisztázzuk, hogy szocpeden NINCS matek. Semennyi.


A tárgyak is bőven eltérőek a középiskolai felálláshoz képest.


Elhelyezkedni széles körben lehet a szociális ellátórendszeren belül, a fizetés sajnos eléggé alap.

2020. júl. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy fiúként jó esélyed van rá, hogy felvesznek, mert kevés fiú megy erre a szakra. Én ezt fiúként írom, aki magam is kijártam a három és fél évet a szocpeden.
2020. júl. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!