Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha én osztályfőnök vagyok egy...

Ha én osztályfőnök vagyok egy iskolában nem kéne kapnom osztályfőnöki pótlékot?

Figyelt kérdés

Munkát elvárják fizetni meg érte semmit?


Azzal játsszák ki a dolgot, hogy nem egy osztályfőnököt neveznek ki egy osztályra hanem kettőt ( osztály felével az egyik felével a másik foglalkozik), és nem úgy hívják őket hogy „osztályfőnök" hanem „társosztályfőnök“ (hiszen van egy társa...) és ugyebár a TÁRSosztályfőnökről a jogszabály nem rendelkezik. Az csak oszttályfőnököt és az őt megillető pótlékot nevezi meg, de ugyebár itt ebben a trágya iskolában egy darab osztályfőnök sincs csak TÁRSosztályfőnökök = senki semmit nem adnak.


Ehhez mit szóltok?


2019. febr. 20. 08:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#9 Akkor mit vársz tőlünk? Más megoldás nincs. Amúgy furcsa, mert tanárhiány van. Tegyük fel, hogy mondjuk büfé-könyvtár szakos vagy, és máshol nem kapnál állást. De az osztályok száma*2 számú tanárral ki tudnak úgy cseszni, hogy nem adnak pótlékot? Ez elég hihetetlen...
2019. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"De az osztályok száma*2 számú tanárral ki tudnak úgy cseszni,"


Igen is meg nem is. Húznak is el a tanárok rendesen, év közben is, de és??Mindig jömn új... akár 1 hét alatt is.


Tanárhiány? hát lehet már nincsenek 10en egy állásra ennyi.

2019. febr. 20. 19:39
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen csak egy alapítványi vagy egy legalja egyházi iskolában fordulhat elő. Többször volt már egy alapítványi iskolás balféknek itt kérdése (hol késett a fizetés, hol hidegben ültek a diákok, hol piásüveg volt a kukában), akinek már többen sírva könyörögtünk, hogy váltson már iskolát. De mindig talált valami kifogást. Gyanítom vagy nincs tanári diplomája vagy csak vitázni jár ide.

Remélem a kérdező nem a fent említett szerencsétlen. Ezért segítek tanári állást keresni Budapesten (elég a szakot meg a végzettség szintjét megadni).

2019. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!