Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Xantusba szeretnék orosz...

A Xantusba szeretnék orosz tagozatra menni. Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban? Milyen az orosz oktatás itt? Melyik jobb: a Xantus orosz tagozat vagy a Hunfalvy orosz?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 13:35
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia. Én jelenleg a Xantusba járok orosz tagozatra. Én nagyon szeretem nagyon jól tanítanak a tanárok, érthetően elmagyarázzák az anyagot. Viszont nagyon sokat kell tanulni, nem azt mondom hogy nem lehet mellette életed de a napi, rendszeres egy két óra kell még akkor is ha másnap épp nincs számonkérés mert különben lemaradsz és mivel elég gyorsan kell haladni a tananyaggal (mivel második évben már tantárgyakat tanulsz oroszul) ezért nehéz bepotolni a lemaradásokat. De az orosz tanárok nagyon segítő készek, és tényleg figyelnek arra hogy ne csak leadják az anyagot és vagy meg érted vagy nem hanem ha látják hogy nem értest valamit leálnak és elmagyarázzák. Én most vagyok a nyekes évemben, év végén lesz az alapfokú vizsgám amit mindenkinek kötelezően le kell tenni hogy tovább mehessen de már most elkezdtek rá felkészíteni a tanáraink. Szóval összességében én azt mondom hogy nagyon jó, én nagyon szeretem de nem szabad el hanyagolni a tanulást mert abból baj lehet.
2019. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!