Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Át lehet menni másik gimnázium...

Át lehet menni másik gimnáziumba, ha más nyelvet tanultam eddig mint amit ott tanulnak?

Figyelt kérdés
Egy éve franciás vagyok, de szeretnék gimnáziumot váltani majd nyáron, viszont ott németet tanul az osztály. Nagyon kicsit tudok németül, mert tanultam magántanárral, de ők biztos sokkal többet tudnak már. Át lehet így menni vagy ez egy akadály?
2019. febr. 23. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ha felhozod magad a többiek szintjére németből akkor van esélyed. Egyébként nem vesznek át.
2019. febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Osztályozóvizsgával.
2019. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első baromsag.


Nekem volt egy osztálytársam aki spanyolos volt, átjött hozzánk de a második idegen nyelv oktatása között nem szerepelt spanyol. Átjárt masik iskolába egy tanárhoz, meg osztályozóvizsgát tett minden félévben, így nem kellett felvennie egy nálunk is oktatott nyelvet.


Persze ez iskolától függ, az igazgatóval meg az osztályfőnökkel kell erről beszelni :)

2019. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!