Szóbeli felvételi?

Figyelt kérdés

Milyen egy szóbeli felvételi általaban a gimnáziumokban?Hány kérdést tesznek fel?Magyar nyelvből,irodalomból,matekból és hittanból miket kérdeznek?

Miket kérdeznek rólam?



2019. febr. 23. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom nyolcadikos vagy. De ha hatodikos, vagy negyedikes akkor is kb az alábbiakat kérdezik.


Miért ebbe az iskolába szeretnél jönni? Mit csinálsz a szabadidődben? Mennyire vagy közösségi ember? Miben szoktál otthon segíteni? Mit sportolsz?...


Magyarból és matekból általában a suli honlapján ki vannak rakva a témakörök. Például matekból: testek osztályozása és számítási feladatok, algebrai törtek, statisztikai mutatószámok...


Hittanról nem tudok nyilatkozni, mert ateista ember lévén a gyerekemet elvből nem íratnám egyházi suliba (van elég nem egyházi, állami fenntartású suli amiben szuper az oktatás, én a HVG szerinti TOP10-et részesítem előnyben)

2019. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,nyolcadikos vagyok.Köszönöm a választ.:)
2019. febr. 23. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!