Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem csak budapesti "változatban" érhető el?

Figyelt kérdés

Nincs ehhez hasonló iskola Szegeden vagy más városokban, ahol rendőrtiszti képzés érhető el?


Például ápolás-és betegellátás van Szegeden és Pécsett is. Ugyan az, csak máshol.

Ezzel mi a helyzet?


2019. febr. 23. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mivel ez Matolcsi egyeteme, csak Pesten működik.
2019. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. De ez nem egyedi dolog. A teljesség igénye nélkül: állatorvosnak is csak Pesten tanulhatsz. Olajmérnöknek meg csak Miskolcon. Faipari mérnöknek csak Sopronban. Egészségpszichológia is csak Debrecenben van... Nyilván kiszúrás azokkal szemben, akik nem az adott településen élnek és azt szeretnék tanulni, de nem várható el az, hogy minden városban legyen egyetem, ahol minden képzés megtalálható. Elég gyorsan az oktatás színvonalának a rovására menne.
2019. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy nincs máshol, ezért megkérdeztem. Elég lett volna csak egy olyan válasz, hogy csak Budapesten működik.

De attól köszönöm.

2019. febr. 23. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!