Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha otthagytam...

Mit csináljak, ha otthagytam félévkor a sulit, de még nem tudnak róla a szüleim?

Figyelt kérdés
A többit csak privátban biztonsági okból, de nagyon nagy szarban vagyok...

2019. febr. 24. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Ha a suli helyett sokkal jobb életmódot találsz, amiben boldogan érzed magad, akkor szerintem a szüleidnek sem lesz semmi kifogása a suli otthagyása ellen.

Még a diktatúrában én is évet halasztottam a fősulin. Először jajgattak a szüleim, hát hogy elvisznek KMK-snak ha otthon vagyok. Aztán mikor azt látták hogy a világ legboldogabb és legszabadabb embere vagyok a gazdaságukban, attól kezdve belátták hogy ez az élet, nem a rabszolgaság egy munkahelyen vagy egy biorobotképző oktatási intézményben. A szülőt csak az érdekli hogy a gyereke jól érezze magát. Például ha találsz a suli helyett egy gazdag házastársat és ezért állásra sem lesz szükséged, akkor még viccből sem fogják előhozni hogy "jaj fijam, miért hagytad ott azt a rabszolgaképző oktatási, akarom mondani butítási intézményt!"

2019. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen rosszul jársz. Ha hallgatsz, végül kapni fognak értesítést.

Ha szólsz, akkor azonnal jön a reakció a szüleidtől.

Az elsőnél talán nehezíteni fogja a helyzetedet, hogy nem szóltál.

Nincs semmi csoda, ami megmenthet a szüleid reakciójától.

2019. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mondd el nekik minél hamarabb, ennél már csak rosszabb helyzetben leszel ha titkolod
2019. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!