Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez normális az egyetemen vagy...

Ez normális az egyetemen vagy gáz vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval ősztől járok egyetemre,első éves vagyok.

Tavaly érettségiztem,a gimiben elég sok barátnőm volt. Viszont az egyetemen most szinte teljesen egyedül vagyok, mivel nem voltam gólyatáborban sem semmi ilyesmin. Eleve nem ez volt az első egyetem ahova menni akartam,de így jött össze egy gyengébb (4) töri érettségi miatt..ez van. A szak ugyanaz amit akartam,csak az egyetem nem...és nem is annyira szimpi,de most már ez van...

Szóval kb full egyedül vagyok, mindenki ismeri egymást ilyen olyan rendezvényekről , én meg ugye nem voltam semmi ilyesmin és nem is tervezek menni,mivel az egyetem közössége nem szimpi. Van 1-2 lány akiket szemináriumról ismerek,köszönünk de ennyi.megvan a baráti körük.

Mivel budapesti vagyok, ezért kb minden hétvégén találkozom a gimis / más barátaimmal, plusz pasim is van. Szóval nem vagyok egy magányos farkas amúgy...csak hát az egyetemen töltöm hétdőtől csütörtökig a fél napjaimat...

Nem káros hogy olyankor totál egyedül vagyok? Van még valaki így? Engem nem különösebben zavar,mert említettem hogy nincs túl sok szimpi ember a szakon..

19L



2019. febr. 25. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
En pontosan ugyanigy voltam, de kulonosebben nem erdekelt sosem, mert nem is akartam velük tölteni az idomet.
2019. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Velem is ugyanez van, és engem se különösebben érdekel. Tanulni járok az egyetemre, nem barátkozni. Persze nem rossz, ha van kivel eldumálni a szünetekben személyesen is, de engem sose hatott meg ez a nagy, amerikai filmekben áhított egyetemi álom élet, ahol minden héten bulik vannak, mert erről szól az egyetemi élet. Pls :D
2019. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!