Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy átlagos tanitási napon...

Egy átlagos tanitási napon hánykor kelsz? Mennyit utazol, milyen messze van a sulid?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 11:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
5:00-kor kelek, és 5:45-kor indul a vonat Budapestre. Mindennap feljárok 100km-ről,( de inkább, mint, hogy kolis legyek:)) Én választottam, de nem bántam meg, amúgy is imádok utazni.
2010. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagyok. 5-kor csörgött az óra, negyed hatig még ágyban pihi, utána kávé,öltözködés,mosakodás,fogmosás,smink...6:30-kor már a megállóba voltam és olyan 1 óra 10-15 perc az út, ha dugó van akkor másfél óra. 8-ra bent is vagyok. 30 km az út, de Budán nem könnyűek a reggelek. És metróval szoktam menni, ameddig csak lehet, de így is muszáj a buszt és villamost igénybe venni, más megoldás nincs. Egyébként szeretek utazni, van az embernek +másfél órája tanulni, olvasni,zenét hallgatni, ezt az időt itthon másra szánom. :)
2010. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
1 óra BKV oda, 1 óra haza. Össze-vissza járok be, ahogy felébredek.
2010. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
7kor kelek. Kb. 10 perc alatt elkészülök, 5 percre van innen a suli, addig bemegyek boltba, aztán beszélgetek az ugyanilyen koránkelő osztálytársaimmal. :DD
2011. máj. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!