Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy teljesen atlagos munka-...

Egy teljesen atlagos munka- vagy tanitasi napon ( tehat amikor nem kell sem ki-, sem aluloltoznod) kb hany forintot " hordasz magadon"?

Figyelt kérdés

Az imént bukkantam egy Index cikkre, amelyben ezt taglaljak, majd elfogott a kivancsisag, igy kiirtam :)

Na nézzuk, egy atlagos majusi napon kb a kovetkezo "budzsé" van rajtam :D :

fehérnemu ( buyi, melltarto) 30 euro

farmer 30 euro

felso, vagy ing 15 EUR

taska 20 EUR

kiegészitok ( lanc, ora mindig van) plusz fulbevalo: 100 EUR

cipo 30 EUR

parfum 50 EUR

smink ( ezt egybeveszem és tippelek egy àrat) 80 EUR


335 euro , ez kb ( tejouristen....)90500 FT!!!!!!!!!!!!!


fuh, ez most ledobbentett.....

Nalatok mennyi?


2010. máj. 23. 20:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Ez most dicsekvés akar lenni?
2010. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
ez baromira az akar lenni. örülj neki hogy megteheted és dicsekedj vele az osztálytársaidnak. reméelm 12 éves vagy és nemsokára rájössz hogy nem az az emberi érték minél drágább rongyokba vagy.
2010. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

hát, ha belegondolok...:

10ezres gatya, 8ezres cipő, 3ezres felső, 4ezres táska, 5ezres fehérnemű, kiegészítők hát 1-2ezres bizsu, de az órám 20ezer körül volt,nyakláncom 10ezer. parfüm 10ezer, és csak szemceruzát használok, úgyhogy sminkre kb. 2ezer. = 74ezer Ft... jézusom, ez durva!!!

de persze ebből a parfüm és smink az igazából nem ennyi, hanem el kéne osztani a bolti árát annyival, ahány alkalommal tudsz belőle használni:D Meg az óra és nyaklánc az minden nap rajtam van.

2010. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
az előző vagyok és szerintem ez nem dicsekvés, tényleg érdekes ebbe belegondolni akárkinek...
2010. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát nekem biztos nem 5000 a boxerem!
2010. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

30 éves vagyok, nem 12.

Azért tettem fel a kérdést, mert az emlitett cikk hozzaszolasaiban iszonyat osszegekrol irtak. Gondoltam, itt felteszem a kérdést, igy batorkodtam én is osszeszamolgatni a dolgaim, eszembe nem jutott dicsekedni.

Mégis, mire dicsekedjek???????

A 30 euros farmer itt kb az a minoség, és àr, mint otthon a kinai...( bocs, arrol nem tehetek, hogy az itteni eladokat és boltokat baromira nem érdekli a forintarfolyam, de peeeeersze, én dicsekszek), az emlitett 15 euros felso pedig tudjatok honnan van? A helyi piacon àruljak az arabok!

A 30 euros cipo, nem hinném, hogy huuuuuuuuuu de nagy luxus, vannak nekem 5 eurosak is, csak miota befurodtem veluk, mikor orvoshoz mentem és azt hittem elajulunk mind a ketten a kinai muborcipom szagatol, merészkedtem dragabb cipoket is vasarolni.

Na ennyi, senkit nem akartam megbantani, nem dicsekvésnek szantam, higgyétek el, szeretnék én is dicsekedni, csak nem nagyon van mire.... na pàpà

2010. máj. 23. 20:51
 7/22 A kérdező kommentje:

[link]


ime, az emlitett cikk - lehet menni oda is szidni a hozzaszolokat

2010. máj. 23. 20:52
 8/22 anonim ***** válasza:

Átlagos, sulis nap:

-fehérnemű (tanga: kb. 3 ezer forint, melltartó: 8 ezer forint) összesen 11 000 forint

-zokni :D kb. 400 forint :D

-farmer 27 ezer forint

-póló 5 ezer forint

-kapucnis pulcsi 8 ezer forint

-dzseki 6 ezer forint

-cipő 25 ezer forint

-kiegészítők (óra, nyaklánc, néha karkötő) kb 20 ezer forint

-parfüm 18 ezer forint

-smink kb 15 ezer forint


Összesen: 135 400 forint :|


Ebbe bele sem gondoltam még soha :| Ez nagyon durva...

Amúgy a cikket én is olvastam a velveten:)


16L

2010. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

+ az iskolatáska, ami 10 ezer forint.


Tehát: 145 400 forint.

előző

2010. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

FEHÉRNEMŰ: 6000 ft

POLÓ: 9000 ft

NADRÁG, SZOKNYA: 5000 ft

PULCSI, MELEGÍTŐFÖLSŐ: 16.000 ft

BIZSUK, ÉKSZEREK: 5000 ft

CIPŐ: 13.000 ft

TÁSKA: 10.000 ft


ÖSSZESEN: 54.000 ft

Körülbelül ennyi az értéke azoknak, amiket nap, mint nap fölveszek. Mellesleg iskolába járok és megpróbálok ügyelni rá, hogy ne a legdrágább cuccaimban menjek, mert a régi iskolámban sikerült ellopni egy pár márkás cuccomat.. Amúgy megértem, ha valakin nagy értékű ruházat van, mivel apukám is közéjük tartozik.. de azzal sincs semmi gond, ha valaki olcsó ruhákban jár, úgy is lehet ízléses.

2010. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!