Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Át lehet iratkozni más középis...

Át lehet iratkozni más középiskolába?

Figyelt kérdés

Igazabol pár információ a felvetelim ról . Idén írtam : a felvetelim 52 pontos lett és 33 a hozott pontszámom.

Beírtam a

Vmg drámát de nem hívtak be

Leovey ott 2 ponttal maradtam le

Deak Ferenc gimnáziumba behívtak

Illetve Zrínyi meg nem tudom

Viszont én mindenképp a vmg drámara szerettem volna menni( voltam szakkoron is ) és hogy lehet-e olyat évközben hogy iskolát váltok és így attudnanak e venni a vmg be? ( eddig mindig 1 helyezettet értem el versmondo versenyeken ill a fővároson is,)



2019. febr. 27. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt mindig azzal a sulival kell megbeszélni, ahová át akarsz menni. Ha fogadnak, akkor nincs akadálya.

Ha nem, akkor nem tehetsz semmit.

2019. febr. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Hát ilyen rossz eredménnyel nem sok esély van, ne haragudj:-(
2019. febr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kerültél be a felvételi eljárás során vmg-be akkor miből gondolod hogy fél év múlva átvesznek oda? Szerintem nem vesznek át.
2019. febr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A Vmg drámáról sokan azt hiszik, hogy kevés ponttal be lehet kerülni, mert a hozott pontot felezik, az csak max 25 pont és ezért azt írják ki, hogy szóbeli behívási határ központi+hozott pont 86 pont, a médián 114. Csakhogy médián 50 pontot ér a hozott pont. Így kiszámolható, hogy drámán 61, médián 64 pont kellett idén a szóbelihez max hozott ponttal. És 60 pont alatti központival soha nem is lehetett bejutni drámára.


Amúgy ami a kérdésedet illeti:35-36 fővel szoktak elindulni az osztályok, a meghírdetett 32-vel szemben, mindig van pár fellebbező aki épp lemaradt. Még ha el is megy valaki, az is év végén lesz, de akkor se szoktak új embert félvenni, mert a dráma órákat, kreatívokat nem tudja pótolni. Párhuzamosan végzik a Kimi alapfokú sulit is, ahol bizonyítványt is kapnak. Másik, ha most sem vagy jó tanuló, hogy bírnád?

2019. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem semmi esély, hogy év közben átvegyenek. Nagy harc van a helyekért, rádásul úgy, hogy még nem is szóbelizhetsz, reménytelen a dolog.
2019. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
16 éveseknek nem kell újra átesniük a felvételi eljáráson. Az igazgatóval kell megbeszélni, hogy átvesz-e. Ő dönti el.
2019. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
6-os, nem fáradsz el saját magadtól??
2019. márc. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Van lehetőséged átjönni de valószinűleg nem fogsz bekerülni. Én most vagyok 11 drámás a Vmg-be és 9-ben sokan jöttek hozzánk próba napra mert átszerettek volna jönni, de senki se került be mert át kell menni az alkalmasági vizsgán ugyan úgy +az osztályfőnöknek,igazgatónak is bele kell egyeznie+ a próbanapon az osztály szívébe is be kell lopnod magad mert ott már az ő szavuk is számít( legalábbis nálunk így volt ) bár 10 év eléjen jött hozzánk egy új osztálytárs sőt még olyanról is tudok,hogy valahova 11be jött új(drámára). Nem lehetlen az ügy de ne fűzz hozzá sok reményt (főleg ha lány vagy:))
2019. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
10.-es drámásként, pont nemrég jött hozzánk próba napra egy fiú, aki velünk felvételizett. 1. volt az ideiglenes listán 2 éve, szinte max pontot kapott annó. Most mégsem vették át. Nagyon kiemelkedőnek kell lenni, hogy átvegyenek. Nem lehetetlen, de kicsi az esély.
2019. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Sikerült átjelentkezni?

2021. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!